Přednášky a workshopy

Na přednášky a workshopy je nutné se přihlásit z důvodu omezené kapacity. Přihlášky zasílejte prostřednictvím přihlašovacího formuláře či na mail skolazdravizlin@gmail.com – přihláška bude potvrzena a následně Vám budou zaslány další informace o vybrané přednášce či workshopu.

 

19. 3. 2019 v 17.00-19.30: Jak na jarní nachlazení a únavu pomocí metod tradiční čínské medicíny

Praktická přednáška pro laickou i odbornou veřejnost (úterý 17:00 – 19:30) v prostorách Jiný Svět, Osvoboditelů 484, Zlín (naproti budově Českého rozhlasu, pod lázněmi). 

Přednáší: MUDr. Petra Uríková, praktička a lektorka TČM

Cena: 200 Kč

Veřejná přednáška s praktickými ukázkami. Na rozdíl od přírody, která se na jaře probouzí a prokazuje svou životaschopnost, řadu lidí v jarních měsících postihuje únava. Ke znavenému organismu se pak snadno připojí nachlazení či nemoc. Proč tomu tak je a jak se udržet i po zimě v kondici vám vysvětlíme s pomocí tradiční čínské medicíny a nabídneme způsoby, jak jarní únavu a nachlazení zvládnout s využitím tradičních postupů čínské medicíny. Součástí přednášky budou i praktické ukázky vybraných metod.

 

Proběhlo:

 

15.1.2019 v 17.00-19.30: Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny

Praktický workshop pro laickou i odbornou veřejnost (úterý 17:00 – 19:30) v prostorách Jiný Svět, Osvoboditelů 484, Zlín (naproti budově Českého rozhlasu, pod lázněmi). 

Přednáší: MUDr. Petra Uríková, praktička a lektorka TČM

Cena: 200 Kč

Workshop s praktickými ukázkami vybraných metod tradiční čínské medicíny, které můžete využít pro podporu hubnutí. Podíváme se kritickým pohledem na klasické způsoby hubnutí a představíme a prakticky si vyzkoušíme jednotlivé metody tradiční čínské medicíny, které lze pro podporu hubnutí úspěšně využít: stravování, moxování, baňkování, fytoterapie, aurikuloterapie.  Hned po přednášce můžete začít aplikovat to, co si vyberete…