Přednášky a workshopy

Na přednášky a workshopy je nutné se přihlásit z důvodu omezené kapacity. Přihlášky zasílejte prostřednictvím přihlašovacího formuláře či na mail skolazdravizlin@gmail.com – přihláška bude potvrzena a následně Vám budou zaslány další informace o vybrané přednášce či workshopu.

21. 9. 2021 v 17.00-19.00: Léčivé bylinky na talíři (bohužel zrušeno z důvodu různých zdravotních indispozic přihlášených účastníků – vypíšeme znovu :-))

Praktický seminář pro celou rodinu  (úterý 17:00 – 19:00) v prostorách Jiný Svět, Osvoboditelů 484, Zlín (naproti budově Českého rozhlasu, pod lázněmi). 

Seminář povede zkušená bylinářka Jaroslava Divílková, poradna Petrklíč, Vizovice

Cena: 260 Kč (při platbě do 15.9.2021) / 300Kč (při platbě do 21.9.2021 / děti 100 Kč)

Bylinky nemusíme konzumovat jen v podobě čajů, nálevů a výluhů. Svou léčivou sílu nám mohou předat i jen tak, syrové, či upravené v jídle. V semináři se dozvíme o možnostech využití bylinek v našich kuchyních, zjistíme, jak nejlépe naložit s léčivou silou rostlin v různých ročních obdobích, i teď na podzim, z jakých bylinek si připravit výborný salát či polévku, a samozřejmě budeme testovat a ochutnávat. Prostor bude samozřejmě i pro Vaše dotazy.
Rády uvidíme i děti! Workshop je vhodný i pro rodiče s dětmi (ideálně školního věku, ať se mohou zapojit), je prakticky zaměřený, takže co si připravíme, to si také sníme 🙂

Délka přednášky: 2 hodiny (včetně dotazů)