Přednášky

V nabídce naleznete jak dvouhodinové přednášky na zajímavá témata zdravého životního stylu, tak jedno- či dvoudenní kurzy zabývající se ucelenou metodikou tradiční čínské medicíny či jiného celostního přístupu.

Na přednášky není nutné se přihlašovat, v případě kurzů prosím využijte přihlašovací formulář či email. Máte-li jakékoli dotazy, rádi vám je zodpovíme (viz záložka Kontakty).

Proběhlo:

12.3. 2018 – Jak na jarní nachlazení a únavu pomocí metod tradiční čínské medicíny

od 17:30 v budově Střední zdravotnické školy ve Zlíně, Broučkova 372 (konečná autobusu 33 – Bartošova čtvrť), Zlín

Přednáší: MUDr. Petra Uríková, praktik a lektor TČM

Cena: 100 Kč

Veřejná přednáška. Na rozdíl od přírody, která se na jaře probouzí a prokazuje svou životaschopnost, řadu lidí v jarních měsících postihuje únava. Ke znavenému organismu se pak snadno připojí nachlazení či nemoc. Proč tomu tak je a jak se udržet i po zimě v kondici vám vysvětlíme s pomocí tradiční čínské medicíny a nabídneme způsoby, jak jarní únavu a nachlazení zvládnout s využitím tradičních postupů čínské medicíny.

5.2.2018 – Hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny
od 17.30 v budově FaME UTB ve Zlíně (místnost 0111), Mostní 5139, Zlín

Přednáší: MUDr. Petra Uríková, praktik a lektor TČM

Veřejná přednáška. Nejdůležitější zásady hubnutí dle západní medicíny + hubnutí s pomocí metod tradiční čínské medicíny – představení jednotlivých metod: stravování, moxování, baňkování, fytoterapie, aurikuloterapie – tak, abyste hned po přednášce mohli začít aplikovat to, co si vyberete.